עטליה אוברמן – מייסדת ומנהלת מרכז  
אניתיאה
יועצת ומאבחנת לתהליך אישי ומקצועי 

נולדתי בגבעתיים עם שתי גומות חן וחיוך, לפני כמעט 60 שנים.
אני אם ל 4 ילדים (שניים שלי ושניים של בן זוגי – יענקלה) וסבתא ל 8 נכדים….שלו. ואני חמות 🙂

סיפורי האישי מתחיל שנים אחורנית, עת הייתי נשואה בראשונה, אם לשני ילדים מקסימים ובעלת משרה קבועה כמחנכת ומורה. שנים של חממה עוטפת ומגינה.
בתום 8 שנות נישואין, מצאתי את עצמי עומדת בפני תהום מפחידה ומאיימת בדמות גירושין עם שני ילדים קטנים (בני 4 ו-6), כאשר עלי להתמודד לבד, לראשונה בחיי, עם עולם קשה של הישרדות כלכלית, אישית משפחתית וחברתית.
צומת קשה זו של חיי, העמידה אותי פנים מול פנים עם לקיחת אחריות אמיצה אשר בבסיסה עומדת תפיסת עולם חדשה שלא הכרתי,המלווה אותי מאז ועד היום – אני כאישה המפרגנת לעצמה עצמאות מושכלת ונבונה להצלחה בטוחה… כי אין למעשה אפשרות אחרת!עזבתי את עבודתי המסודרת ויצאתי לדרך חדשה של לימודים, עצמאות מקצועית והעשרה אישית, בשילוב פרק ב’ נפלא  אשר חדד בי גם את ההתמודדות עם סוגיות מגוונות של מיזוג משאבים כלכליים ואנושיים למען עתיד בטוח מפני חילוקי דעות, רגישויות ואמוציות….

כך למדתי, התחזקתי  והתעצמתי וכיום אני מנהלת את מרכז  אניתיאה – שכולו היכולת לתת, לעטוף ולחזק נשים!
אני נחושה להעניק לנשים הנמצאות במקום בו אני נמצאתי לפני שנים – מקום של תהום, של פחד, של ייאוש וחשש מפני נפילה, ללא יכולת לשרוד לבד בעולם, את התקווה, הכלים והמשאבים להצליח לבד בחיים.
על דגלי חרוט המשפט המופלא משירו של יהודה פוליקר – “זה כואב אבל פחות”:
אני וחברי  צוות אנשי המקצוע  של מרכז אניתיאה, יכולים להקל על כל אישה ואישה את הכאב שלה ולאפשר לה לצעוד בבטחה קדימה אל עבר עתיד אישי טוב יותר של אושר ושל הצלחה.